Cestují Vaši zaměstnanci či Vaši obchodní partneři na pražské letiště pravidelně? Chcete, aby byl Váš zahraniční obchodní partner náležitě přivítán na letišti našim profesionálním řidičem? Máte strach, že řidiči pražské taxislužby nebudou schopni hovořit anglicky a jejich vozový park nebude odpovídat Vašim firemním standardům? Máme pro Vás zaručené řešení. Naše společnost Vám zajistí kompletní dopravní servis. Profesionalita našich řidičů s dlouholetou praxí v oboru, komfortní vozový park, skvělé ceny, platby fakturou. To jsou naše výhody, které Vám můžeme nabídnout.

Nabídka pro firmy - Viano

 

Možnost platby

  • platby na fakturu
  • platby kreditní kartou přímo řidiči ve vozidle – přijímáme všechny tyto platební karty (VISA, Maestro, MasterCard, AmerecanExppress …)
  • hotově (CZK, GBP, EUR nebo USD)

Všechny ceny jsou předem dané, takže vždy platíte, co jste si domluvili. Neúčtujeme přistavení vozu ani nástupní sazbu, neplatíte žádné provozní čekání.

Naše společnost Vás doveze třeba i na konec Evropy. Využijte našich služeb a uvidíte, že Vás nezklameme, jako jsme nezklamali řadu jiných společností.

Mikrobusová a autobusová doprava

Naše společnost Czech Limousine Services disponuje nabídkou mikrobusů a autobusů podle požadovaného počtu osob. Mikrobusy jsou kapacity pro 7, 8, 13, 16, 20 a 25 osob značek Mercedes Benz, Volkswagen a Ford. Autobusy můžeme nabídnout pro počty 35, 45 a 60 osob továrních značek Mercedes Benz, Setra, Iveco. Pošlete nám Vaší poptávku a my Vám nabídneme odpovídající mikrobus nebo autobus dle Vašeho přání.