Letištní transfery – přeprava z/na letiště Ruzyně Praha

Nabízíme velmi spolehlivou a komfortní alternativu taxi přepravy na letiště Ruzyně Praha. Po Vašem příletu na Vás bude čekat řidič v příletové hale Terminálu 1 nebo Terminálu 2 s cedulkou s Vaším jménem nebo logem společnosti. V případě zpoždění letu se nemusíte obávat nepřítomnosti řidiče. Čekáme na Vás bez ohledu na to, zda přilétáte dříve, či později, oproti předpokládanému času (stav letu kontrolujeme on-line, a tak víme přesně, kdy přistanete). Neplatíte žádný poplatek za čekání. Řidič Vám pomůže se zavazadly a odveze Vás na Vámi zvolenou adresu.

 

(Pražské letiště Ruzyně je od centra města vzdáleno přibližně 20 km, což trvá asi 25 minut jízdy.)

Transfery je možné zajistit i z letišť po celé České republice i Evropy. Je dobré si uvědomit, že některá evropská letiště jsou z Prahy vzdálena 2-4 hodiny jízdy (např. Drážďany, Bratislava, Vídeň, Berlín, Mnichov) a je výhodnější, jak časově, tak finančně, využít našich transferů než služeb leteckých společností.

Rezervace

Můžete využít rezervačního systému na našich stránkách, objednávat lze také emailem, či po telefonu na nonstop dispečinku. Rezervaci doporučujeme provést minimálně cca 2 hodiny před plánovaným přistavením vozidla. V případě náhlé objednávky (30min – 2hod), je nutné využít telefonního dispečinku.

Možnost platby

  • platby na fakturu
  • kreditní kartou přímo řidiči ve vozidle – přijímáme všechny platební karty
  • hotově (CZK, GBP, EUR nebo USD)

Storno

Při zrušení rezervace je nutné stornovat přistavení vozu.

Praha

  • 2 hod před plánovaným přistavením vozu je nutné informovat dispečink telefonicky
  • 2 hod a více před plánovaným přistavením vozu storno emailem či po telefonu

Mimo Prahu

  • je nutné zrušení rezervace 6 hodin před plánovaným přistavením vozu

Při zrušení transferu dvě hodiny předem (po Praze) nebudeme účtovat žádné storno poplatky.